Loading...

Trusted Partners

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

در دنیای پیچیده تجارت بین الملل، واردات کالا یکی از تخصصی ترین حوزه های تجارت بین المللی محسوب می شود. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی و داخلی واردات کالا، فعالیت در این زمینه را تبدیل به حوزه ای تخصصی کرده است.

شرکت بازرگانی توکلی با بیش از 5سال سابقه در امر واردات کالا و داشتن دفاتر بین المللی در شهرهای پکن، دبی و تهران و برخورداری از تیمی حرفه ای آماده ارائه انواع خدمات واردات کالا به شما بازرگانان عزیز است.

 با برخی از خدمات شرکت بازرگانی توکلی در زمینه واردات کالا بیشتر آشنا شوید:

  • امکان دریافت کالا از تمام شهرهای چین و ارسال به ایران توسط دفاتر …..
  • امکان دریافت کالا از تمام نقاط دنیا و ارسال به ایران، توسط دفتر دبی
  • برآورد و اعلام کلیه هزینه های حمل و ترخیص قبل از دریافت کالا در مبداء
  • مشاوره رایگان امور بازرگانی توسط کارشناسان و متخصصانشرکت توکلی با اشراف کامل بر آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی کشور

شرکت بازرگانی توکلی همواره در راستای تامین نیازهای روزمره و دائمی مشتریان خود قدم برداشته است و با توجه به نیازهای روز کشور ،اقدام به واردات کالاها می نماید. به جهت آشنایی با این کالاها ،تعدادی به صورت اختصار شرح داده خواهند شد.

مختصری از انواع کالاهای وارداتی شرکت بازرگانی توکلی :

از همین امروز اقدام کنید

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas.